Rolety 2018-03-29T11:00:42+02:00

Rolety

Rolety OKNOPLAST potrafią się wkomponować w każdy typ zabudowy. Do tego, oferują ochronę przed uciekającym ciepłem, włamywaczami i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

ROLETY

Co nas wyróżnia? Niepowtarzalna oryginalność, trwałość nie do pokonania i estetyka, którą gwarantuje doświadczenie najlepszych ekspertów od aranżacji domów.

Rolety LUNA

Rolety Luna to doskonały sposób na poprawienie parametrów cieplnych Twojego domu i to zdecydowanie niskim kosztem. Jak to wygląda w praktyce? Rolety po prostu tworzą zaporę nie do przejścia dla zimna – nawet w najbardziej srogą zimę. Dzięki trwałej i szczelnej konstrukcji, ale także specjalnemu systemowi montażu, rolety pokrywają całą powierzchnię stolarki, nie przepuszczając ani zimna dobiegającego z zewnątrz, ani ciepła uciekającego ze środka budynku i to właśnie ich największa zaleta, której nie mogą zaoferować konkurencyjne produkty. Sposób na obniżenie rachunków za ogrzewanie domu jest zdecydowanie na wyciągnięcie ręki!

Więcej informacji >>

Rolety SOL EVOLUTION

Najważniejszy jest dla Ciebie oryginalny desing, który dodaje wnętrzom niepowtarzalnego charakteru? Mamy coś dla Ciebie – rolety Sol Evolution. Ich piękno wyrażone jest w samym projekcie, kształcie i zastosowanym materiale – to wysokogatunkowe aluminium, wyróżniające się niebywałą estetyką i trwałością. To doskonale oddaje idee Oknoplast – połączenie piękna, praktyczności i odporności. Na to zawsze warto stawiać.

Więcej informacji >>

Rolety SOL

Nowoczesne rolety zewnętrzne powinny mieć doskonałe parametry techniczne. I takie właśnie są rolety Sol montowane wyłącznie po zewnętrznej stronie domu, na okiennym profilu. Dlaczego akurat tak? Ponieważ takie rozwiązanie ma szereg zalet, m.in. fakt, że za ich pomocą możesz kontrolować ilość światła docierającą do domu. Mechanizm rolet jest bardzo proty – ich ustawienie kontrolujesz za pomocą specjalnego, bezprzewodowego pilota, lub panelu umieszczonego wewnątrz, przy oknie. Możesz być pewny, że światła jeszcze nigdy nie była tak prosta i przyjemna!

Więcej informacji >>

Rolety TERRA

Chcesz czuć się w swoim domu, jak najbezpieczniej? To umożliwiają rolety Terra, na korzyść których w pierwszej kolejności przemawia trwałość wykonania oparta na najlepszym rodzaju aluminium. Do tego, montaż przeprowadzany we wnęce powstałej między oknem a ścianą domu, zapewniający niezwykłą szczelność. Wszystko to składa się na fakt, że rolety Terra są przeszkodą nie do zatrzymania. Od teraz możesz spać spokojnie – rolety Terra czuwają nad Twoim bezpieczeństwem. Oczywiście Twoich bliskich również.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu