Drzwi tarasowe 2018-03-29T10:59:29+02:00

Drzwi tarasowe HST i PSK

Zawsze powtarzamy, że dla drzwi tarasowych OKNOPLAST nie istnieją absolutnie żadne bariery i ograniczenia. Nowoczesność, oryginalność i solidność, która odpowiada za bezpieczeństwo ich użytkowników. To najwyższy możliwy standard i jakość.

DRZWI TARASOWE

Drzwi tarasowe OKNOPLAST to nasza autorska konstrukcja – ogromne przeszklenia, bezpieczne progi oraz uniwersalność. Całość odnajduje się zarówno w domach z większym, jak i mniejszym metrażem, zapewniając komfort działania.

Drzwi tarasowe HST Premium

Trendy architektoniczne i wnętrzarskie stale się zmieniają, dlatego na bieżąco aktualizujemy swoją ofertę. Jedną z takich odpowiedzi naszych projektantów są drzwi tarasowe HST Premium, udoskonalone zarówno pod względem designu, jak i oferowanej wygody. To w ich przypadku stworzyliśmy konstrukcję, która oddaje w ręce Klientów przestrzeń sięgającą nawet do 6,5 m w szerokości! Dzięki temu świetnie sprawdzają się w domach o nieco większym metrażu. To jednak nie koniec ich zalet – do tego dorzucamy grubsze przeszklenia i ciepłe progi wspomagające parametr izolacyjności termicznej oraz akustycznej, które zadbają o maksymalny komfort.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe HST

W OKNOPLAST wyznajemy zasadę, że drzwi tarasowe, podobnie jak okna, powinny być uzbrojone w szyby o maksymalnie dużej powierzchni. Dlaczego? Ponieważ w ten sposób mogą dostarczyć maksymalną ilość światła! Przestronne, dobrze oświetlone pomieszczenia pozytywnie wpływają na samopoczucie wszystkich domowników. Obawiasz się, że korzystanie z tak dużych drzwi tarasowych będzie niewygodne? Możemy Cię uspokoić – za sprawą udoskonalonego, innowacyjnego systemu otwierania i zamykania opartego na dwóch niezależnych prowadnicach, drzwi tarasowe HST potrzebują niewielkiego nakładu sił do otwierania i zamykania. To jednak nie koniec, ponieważ do całości dołączamy również nowoczesne dodatki, dzięki którym HST mogą funkcjonować przez długie lata z taką samą skutecznością.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z

Dla mieszkań i domów o nieco mniejszym metrażu również coś przygotowaliśmy. Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z to nasza odpowiedź – podczas ich produkcji stworzyliśmy i zamontowaliśmy zaawansowany system uchylno-przesuwny, który pozwolił na osiągnięcie przestrzeni sięgającej aż 1,6 m w szerokości. Do tego, innowacyjny mechanizm, dzięki któremu obsługuje się je z lekkością i łatwością. Zastawiasz się co ze światłem i utrzymaniem ciepła? I z tymi parametrami drzwi tarasowe PSK i PSK-Z radzą sobie świetnie. Wszystko dlatego, że uzbroiliśmy je w dodatkowe uszczelnienia i duże powierzchnie szybowe, które chronią dom przed uciekającym z niego ciepłem i dostarczają do niego odpowiednią ilość zdrowego i naturalnego światła.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK Atrium

Moda na minimalistyczną aranżację wnętrz nie przemija i jeszcze długo nie przeminie – i my się do tego dostosowujemy. PSK Atrium doskonale wpisują się w styl rodem ze skandynawskich wnętrz, które absolutnie zachwycają naszych klientów. Sekret? W największym stopniu jest to zasługą smukłego profilu o niezwykle wyrazistym, pozbawionym zaokrągleń kształcie, który łączy się z dużymi przeszkleniami – to gwarancja odpowiedniej ilości światła. Do tego, zapewniamy szereg dodatków, które czynią drzwi jeszcze skuteczniejszymi, również w kwestii utrzymywania ciepła wewnątrz domu. Na taki produkt po prostu warto postawić.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu